"SOS gyvūnų" prieglauda
Padėkite mums padėti jiems!
 • “SOS gyvūnai” - viena iš didžiausių Lietuvos gyvūnų globos organizacijų, veikianti jau daugiau nei 10 metų.
 • Nuo veiklos pradžios 2008-aisiais jau išgelbėjome daugiau nei 8000 gyvūnų, įkūrėme prieglaudą, kurioje nuolat rūpinamės daugiau nei 140 gyvūnų.
 • Savo veikloje siekiame mažinti beglobių gyvūnų skaičių, skatiname visuomenę tinkamai rūpintis savo augintiniais, gelbėjame, gydome ir rūpinamės namų netekusiais gyvūnais, aktyviai ieškome jiems saugių ir mylinčių namų.

Mūsų veikla

Beglobių ir neprižiūrimų gyvūnų skaičiaus mažinimas

 • Vykdydami visuomenės švietimo projektus, sterilizacijos programas, dalyvaudami gyvūnų gerovės iniciatyvose (advocacy) siekiame, kad mažėtų beglobių gyvūnų skaičius. Skatiname visuomenę tinkamai rūpintis savo augintiniais: juos tinkamai prižiūrėti, sterilizuoti, ženklinti, suteikti jiems tinkamas gyvenimo sąlygas ir itin atsakingai priimti sprendimus dėl naujų augintinių įsigijimo/globos.

Laikina gyvūnų globa namuose

 • Vykdome laikinosios globos programą ir skatiname priimti be globos likusius gyvūnus į savo namus, kol mes jiems surasime naujus šeimininkus. Siekiame, kad be globos likę gyvūnai patirtų kuo mažiau streso, patektų į ramią namų aplinką, kurioje galėtų sveikti po traumų ar ligų, gautų jiems tinkamą priežiūrą, daug dėmesio ir meilės.Tai ypač svarbu, kai pas mus patenka neskiepyti jaunikliai, gyvūnai, kuriems paskirtas individualus maitinimo režimas arba kuriems reikia susipažinti su gyvenimo namuose taisyklėmis. Namų globoje gyvūnai greičiau sveiksta, socializuojasi, su laikinų globėjų pagalba jiems lengviau įveikti elgesio sutrikimus, o tada ir nuolatinius namus rasti tampa daug lengviau.

Gyvūnų globa prieglaudoje

 • Prieglaudoje Minsko pl. 33A ir Akropolio namelyje kasdien rūpinamės daugiau nei 140 gyvūnų. Siekiame, kad mūsų prieglauda gyvūnams būtų tik laikina stotelė, todėl aktyviai ieškome jiems laikinos globos ir svarbiausia – naujų namų. Esame sukūrę tinkamas sąlygas visiems globotiniams: rūpinamės ir jaunais, ir mažais, senais, sergančiais, neįgaliais gyvūnais. Jie mūsų prieglaudoje kartu su visais namų laukia tiek, kiek reikia. Prieglaudoje katės ir šunys šeriami kuo kokybiškesniu sausu maistu ar konservais, kuriuos parenkame pagal amžių, sveikatos būklę. Gyvena jiems pritaikytomis sąlygomis – turime du šiltus prieglaudos pastatus, kuriuose įrengti specialūs kambarėliai iš kurių gyvūnai gali kada nori išeiti į lauko voljerus. Taip pat turime ir lauko voljerus su šiltomis būdomis lauke įpratusiems gyventi šunims. Visi mūsų globotiniai gydomi, sterilizuojami, ženklinami, pasirūpiname ir jų apsauga nuo parazitų.

Skubi pagalba gyvūnams

 • Vykstame padėti į nelaimę patekusiems gyvūnams: sužeistiems, sergantiems, neprižiūrėtiems ar paliktiems netikėčiausiose vietose. Juos gydome mūsų veterinarijos kabinete, vežame specializuotai pagalbai į kitas veterinarijos klinikas, rūpinamės jų reabilitacija prieglaudoje, o vėliau stengiamės surasti atsakingus ir mylinčius šeimininkus.

Veterinarijos kabinetas

 • Įkūrėme veterinarijos kabinetą, kuriame ne tik gydome, sterilizuojame, ženkliname mūsų globotinius, bet ir nekomercinėmis kainomis teikiame šias paslaugas gyventojams. Siekiame, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę laiku sterilizuoti, ženklinti ir tinkamai pasirūpinti savo augintiniais ir svarbiausia – mažėtų beglobių gyvūnų skaičius.

Iš ko mes išsilaikome?

 • „SOS gyvūnai“ – pelno nesiekianti ir paramos statusą turinti organizacija. Mes negauname nei valstybės, nei savivaldybės ar nei Europos Sąjungos paramos. Išsilaikome tik iš žmonių ir įmonių aukų (daugiausia iš 2 proc. nuo GPM), paramos maistu ar kitomis būtinomis veiklai prekėmis. Organizacijos pagrindą sudaro be atlygio dirbantys savanoriai.

Prieglaudos istorija trumpai

Mūsų rekvizitai

 • Pavadinimas: VšĮ «SOS gyvūnai»
 • Įmonės kodas: 301536872
 • Įstaigos vadovė: Nadežda Makuševa
 • Registracijos adresas: Ūmėdžių g. 98-2, Vilnius
 • Buveinės adresas: Minsko pl. 33a, Vilnius
 • Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centro Juridinių asmenų registro Vilniaus filialas (Lvovo g. 25, Vilnius, tel. 8(5) 2662190)
 Atsakome nuo 10 iki 18 val.
Личный кабинет
Turėsite prieigą prie asmeninio profilio nustatymų, prenumeratos bei kitų funkcijų tvarkymo.
Ваш логин
Ваш пароль