27.08.2015
99
Paruošiamieji "SOS apartamentų" statybų darbai jau baigti ir į mūsų kiemelį įriedėjo sunkioji "artilerija" – traktoriai, sunkvežimiai ir šaunių statybininkų brigada. Prasideda naujos prieglaudėlės statybos! Ką tai reiškia benamiams gyvūnams? Tai reiškia, kad "SOS gyvūnų" kieme prieglobstį ras dar daugiau benamių gyvūnų – iš čia jie bus dovanojami į naujus gerus namus, čia jie bus skiepijami, gydomi, sterilizuojami ir socializuojami. Ką tai reiškia visuomenei? Tai reiškia, kad esame patikimi, nes aukojamus pinigus ir surenkamus 2% nuo GPM mes iš tikrųjų investuojame į prieglaudos veiklą, į gyvūnų laikymo sąlygų gerinimą, į naujų projektų kūrimą ir įgyvendinimą, į plėtrą. Ką tai reiškia mums, kaip organizacijai? Tai reiškia, kad norime augti, kad nebijome sunkiai ir daug dirbti, kad esame drąsūs, sumanūs ir racionalūs, kad savo misiją norime vykdyti kiek įmanoma geriau, išgelbėti kiek įmanoma daugiau benamių gyvūnų.

Startą statybų pradžiai mums davė ištikimi ir dosnūs rėmėjai: UAB "Intermaze", UAB "Kaivana", AB "Vilniaus gelžbetoninių konstrukcijų gamykla Nr. 3" ir mūsų gera bičiulė ir rėmėja ponia Gailė Dagilienė iš Liuksemburgo. Tam, kad statybos nesustotų ir pasiektume užsibrėžtą tikslą, kviečiame kiekvieną iš jūsų tiesiogiai prisidėti prie "SOS apartamentų" statybų.

Ieškome rėmėjų, galinčių paremti statybinėmis medžiagomis, ieškome įmonių ar fizinių asmenų, galinčius paremti finansiškai. Kiekvienas paaukotas euras yra aukso vertės. Ir jums niekada neteks spėlioti ar dvejoti, kam buvo panaudotas jūsų paaukotas pinigėlis, nes atvykę į prieglaudą jūs galėsite pamatyti savo akimis, pačiupinėti savo rankomis naują prieglaudos pastatą. Ir visada būsite tikri, kad kažkuria dalimi, mažyte ar didele, pastatėte prieglaudą benamiams gyvūnams.
 Atsakome nuo 10 iki 18 val.
Личный кабинет
Turėsite prieigą prie asmeninio profilio nustatymų, prenumeratos bei kitų funkcijų tvarkymo.
Ваш логин
Ваш пароль