03.10.2014
93
Vilniaus Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, „SOS gyvūnai“ nuo šiol yra ne šiaip VšĮ, kuri užsiima gyvūnų globa. Gavome oficialų gyvūnų prieglaudos statusą! Oficialiai tai skamba taip: ‘VšĮ „SOS gyvūnai“, vykdantys veiklą kaip gyvūnų globos vieta, Minsko pl. 33A, Vilnius, gauna veterinarinio patvirtinimo numerį LT-55-13-002’.

O ką tai reiškia neoficialiai? Ogi kad per keletą veiklos metų, padedant daugybei žmonių, taip pat savanorių ir prieglaudos vadovės Ilonos Reklaitytės, mūsų SOS kaimelis pagaliau atitinka reikalaujamus standartus, kad galima būtų kokybiškai globoti gyvūnus. Ačiū visiems, kas aukojo, kas skyrė 2 proc., kas praleido čia ne vieną savaitgalio dieną, padėjo renginiuose. Voljerai, tvora, elektra, biokatilai, vandens gręžinys neatsirado iš dangaus, nenukrito kaip Kalėdų Senelio dovana... Visa tai yra sunešta po trupinį, taupant, sukantis, lendant į skolas ir vėl iš jų išlendant, tariantis ir ieškant kur „pigiau ir geriau“. Sukandę dantis investuojame ne vien į dabartį, o ir į ateitį, nes kitaip tiesiog eitume atgal. Tai taip pat didelis įpareigojimas ir rimti standartai. Negalime dirbti "bet kaip". 

Ačiū visiems, kas tiki, ačiū tiems, kas padeda, palaiko, prisimena geru žodžiu. Gyvūnų globos veikloje daug buities ir juodo triūso, nemažai ašarų, beviltiškumo, netekčių, bet šypsenos, laimingas juokas, žinios iš naujų namų, sėkmės istorijos – tai atperka labai daug. Juk tam ir dirbame. Ačiū tiems, kas eina į priekį kartu su mumis!

Taip pat skaitykite:

 Atsakome nuo 10 iki 18 val.
Личный кабинет
Turėsite prieigą prie asmeninio profilio nustatymų, prenumeratos bei kitų funkcijų tvarkymo.
Ваш логин
Ваш пароль