09.10.2014
98
Antrąjį spalio savaitgalį "SOS gyvūnų" prieglaudoje šurmuliavo talkininkai: su didžiuliu įkvėpimu ruoštasi šaltajam sezonu. Tą saulėtą šeštadienį ėmėmės sunkaus darbo, elektros kabeliui pakloti. O tai reiškia, kad teko per visą mūsų teritoriją kasti gilų griovį ir tiesti "aukso stygą", kurios dėka turėsim elektrą.

Nuo 11 ryto prasidėjo lopetukių stuksenimas į žemę ir pirmyn iki sutemų, ir tik 22 val. vakaro atsilenkėm ir drebančiom kojom ir pavargusiom nugarom, lingavom link mašinų ir namo.

Tie, kas atvyko ir buvo šalia, ilgam prisimins, kiek triūso ir jėgų reik įdėti, gerinant buvusių beglobiukų dalią ir ateitį.

Ačiū visiems padėjusiems, atvykusiems, ir, žinoma, savanoriams, kurie dėl savo prieglaudos kiemelio dažnai atsisako užtarnauto savaitgalio poilsio – nuoširdžiausia padėka, kas tą savaitgalį atskubėjo į pagalbą, buvo šalia ir padėjo įveikti dar vieną laiptelį, į šviesią ir jaukią ateitį.

Atskirai padėka "Barclay" vyrukams, kurie ne tik atvyko padirbėti, bet ir atvežė iš darbovietėje pastatytos aukų dėžutė 506 Lt į mūsų elektros fondą. Pridėjome juos prie trūkstamos sumos kabeliui pirkti, nes jį už 1700 litų teko įsigyti atskirai.

Štai taip vyko darbeliai:

Daugiau naujienų apie prieglaudos statybas:

 Atsakome nuo 10 iki 18 val.
Личный кабинет
Turėsite prieigą prie asmeninio profilio nustatymų, prenumeratos bei kitų funkcijų tvarkymo.
Ваш логин
Ваш пароль