09.05.2021
1329

Kviečiame šią vasarą sportuoti prasmingai ir dalyvauti įmonių iššūkyje „Žingsniuoju už SOS gyvūnus“ mobiliojoje programėlėje #walk15. Išsikelkite tikslą visi kartu nueiti 10.000.000 ar net 50.000.000 žingsnių ir visą vasarą žingsniuokite, varžykitės tarpusavyje ir su kitomis įmonėmis, o vasaros gale įveiktą atstumą paverskite parama gyvūnams.

Iššūkis, kurio verta siekti

Žingsniuoti visiems kartu ir siekti nueiti kuo daugiau žingsnių – ne tik smagu, bet ir naudinga sveikatai. O daryti visa tai siekiant padėti beglobiams gyvūnams – dar ir prasminga. Taigi paskatinkite darbuotojus aktyviai įsitraukti ir prisidėti prie kilnaus tikslo – įveikus norimą atstumą skirkite 1000 Eur (500 Eur mažoms įmonėms) paramą „SOS gyvūnams“ ir padėkite beglobiams pradėti gyvenimą iš naujo. 

Skaičiuoti žingsnius paprasta su #walk15

Skaičiuoti žingsnius – labai paprasta. Kai užsiregistruosite iššūkyje, darbuotojams tereikės parsisiųsti nemokamą mobiliąją programėlę #walk15, prisijungti prie iššūkio, pasirinkti atstovaujamą įmonę ir žingsniai bus skaičiuojami automatiškai. Programėlėje matysite ne tik bendrą įveiktų žingsnių skaičių, bet ir kitų įmonių rezultatus – todėl galėsite ne tik siekti bendro tikslo, bet ir varžytis su kitomis įmonėmis.

Jūsų parama padės beglobiams pradėti gyvenimą iš naujo

Kiekvienas žingsnis svarbus – Jūsų skirtą paramą panaudosime į „SOS gyvūnų“ prieglaudą patenkančių gyvūnų paruošimui naujam gyvenimui. Į mūsų prieglaudą kasmet patenka apie 450 gyvūnų, maždaug tiek pat per metus iškeliauja į mylinčius namučius. Kiekvieną pas mus patekusį gyvūną ne tik saugiai apgyvendiname ir pamaitiname, bet ir paskiepyjame, ženkliname, sterilizuojame, gydome – darome viską, kad į savo namus jis iškeliautų pasiruošęs naujam gyvenimui. Atvykus sveikam, nedideliam naujokui priėmimo išlaidos gali sudaryti tik 50 Eur. Tačiau kur kas dažniau pas mus atvyksta sergantys, neprižiūrėti ar net sunkiai sužeisti gyvūnai, kuriems reikalingas gydymas, reabilitacija, specialus vitaminizuotas maistas, todėl vidutiniškai išleidžiame visus 200 Eur. Todėl Jūsų parama labai svarbi ir reikalinga. 

Norite dalyvauti?

Susisiekite su mumis ir atsiųsime Jums daugiau informacijos. Paaiškinsime, kaip užsiregistruoti, patarsime, kokį iššūkį išsikelti priklausomai nuo darbuotojų skaičiaus, pasiūlysime idėjų darbuotojų apdovanojimams, įsitraukimui skatinti.  Norintiems pasiūlysime nebrangiai įsigyti iššūkio marškinėlius su Jūsų logotipu.  

Kontaktai norintiems dalyvauti:

El. Pašto adresas: sportuok@sos-gyvunai.lt

Tel.nr.: +370 622 29 370

 Atsakome nuo 10 iki 18 val.
Личный кабинет
Turėsite prieigą prie asmeninio profilio nustatymų, prenumeratos bei kitų funkcijų tvarkymo.
Ваш логин
Ваш пароль